De teamsamenstelling komt tot stand door combinatie van een aantal factoren:

  • De resultaten van het vorig seizoen
  • Inzet en motivatie op trainingen en tijdens de competitie
  • Betrokkenheid bij de club
  • Het belang van de vereniging
  • Het belang van de spelers
  • De wens van de spelers (indien mogelijk)

De trainers hebben veel tijd gestoken in het analyseren van de mogelijkheden en onmogelijkheden binnen de teamsamenstelling en wij zijn ervan overtuigd dat, op basis van bovenstaande punten, we tot een goede en evenwichtige teamsamenstelling zijn gekomen. Mocht je het onverhoopt hier niet mee eens zijn dan heb je de mogelijkheid om een bezwaar in te dienen. Dat doe je door schriftelijk een gemotiveerd bezwaar in te dienen bij Richard van der Looij (rvdlooij(vervang deze tekst door het @pestaartje)home.nl) en wel uiterlijk woensdag 30 maart.

Richard van der Looij
Voorzitter Technische commissie

Veren teams

1ste divisie
Team1
Roel Janssen
Simon van Opstal
Onno Quik
Sarah Lammers
Sharon Bindels
Tak Chin Lam

2de divisie
Team 2
Arno van Rooijen
Rick Geers
Tara Bollebakker
Petra Landmeter

2de divisie
Team 3
Patrick Trompert
Marcel Malee
Anton Veraart
Mandy Ipenburg
Martine Buijk

4de divisie
Team 4
Leon Geers
Rowan Geers
Jelle van Loon
Carola v/d Have
Yvonne van Persie
Esther Lammers

4de divisie
Team 5
Renaldo Kaljouw
Jeffry Schouteren
Daniel Deenen
Margo de Moor
Inge Kunst
Miranda v/d Maas

Hoofdklasse
Team 6
Mark de Rooij 
Ricardo Koens
Edwin Liefbroer
Kyra Liefbroer
Joyce Belde
Denise van Eekeren

Heren 1
Heren 1
Koen Hoetelmans
Christ de Rooij
Patrick Looij
Roland Kuhnen
Stefan Joosen
Reservespelers
Jasper Vijverberg

Districtteams

2de klasse
Team 7
Youri v/d Sanden
Thomas Thijssen
Hans Looij
Michelle Sikkers
Wendy van Marm
Britta van Marm

2de klasse
Team 8
Richard v/d Looij
Mat Buuron
Peter Schreiber
Marjolein van Terheijden
Emilie Buuron
Monique de Laet

3de Klasse
Team 9
Nico Miedema
Raymond Otten
Martien van Leeuwen
Petra van Leeuwen
Natasja Looij

4de Klasse 
Team 10
Wilfried Willemen
Rob Huber
Jack Schouteren
Monique de Leeuw
Els Willemen
Astrid Looij

4de Klasse
Team 11
Marco Fokke
Ronny van Werkhoven
Robbert van Broekhoven
Patrick Verdult
Marijke Moret
Marieke van Broekhoven

5de klasse
Team 12
Fons Broekhoven
Piet Oerlemans
John Tjia
Tim Talboom
Karin van Broekhoven
Corry Ipenburg
Lisette Schuurbiers

Jeugdteams

Mix -19
A1
Jeroen van de Ven
Niek van der Sanden
Rick Delhez
Romini Sikkers
Valerie van den Hout

Mix -19
A2
Gijs Franken
Haike de Ron
Tom Gulden
Indra van der Valk
Iris van de Looij
Elodie Boersma

Mix -17
B1
Luuk Jochems
Timo Kaatman
Jeroen Looij
Iris Karpenko
Madelon van Driel

Mix -15
C1
Tim Schuurbiers
Jules de Boer
Giovanny Wittebol
Mattanja Tiberius
Julie Stobbink
Lonneke Huijbregts

Mix -13
D1
Ahmetcan Rizeli
??
??
Dagmar Jochems
Veerle van Driel

Jongens -19/-17
Jongens 1
Bas de Laet
Brian Huismans
Bart van Orizande
Martijn van der Looij
Koen van der Looij