De definitieve teamsamenstelling wordt in principe op vrijdag 30 maart 2012 bekend gemaakt bij de spelers.

Veren teams

1ste divisie
Team 1
Roel Janssen
Onno Quik
Rick Geers
Sarah Lammers
Tak Chin Lam
Sharon Bindels

2de divisie
Team 2
Arno van Rooijen
Patrick Trompert
Lars Heijblom
Petra Landmeter
Mandy Ipenburg

3e divisie
Team 3
Marcel Malee
Jasper Vijverberg
Renaldo Kaljouw
Carola van der Have
Martine Buijk

4de divisie
Team 4
Anton Veraart
Jelle van Loon
Jeffry Schouteren
Miranda van der Maas
Margo de Moor

Hoofdklasse
Team 5
Marco Hoedelmans
Daniel Deenen
Rowan Geers
Inge Kunst
Joyce Belde
Amanda van der Maas

1e klasse
Team 6
Ricardo Koens
Christ de Rooij
Mark de Rooij
Kyra Liefbroer
Denise van Eekeren

Heren 1
Team H1
Roland Kühnen
André Roessen
Koen Hoetelmans
Patrick Looij
Niek van der Zande
Reservespelers
Leon Geers
Esther Lammers
Stefan Joosen

Districtteams

2e klasse
Team 7
Marjolein van Terheijden
Natasja Looij
Hans Looij
Raymond Otten
Thomas Thijssen

3e klasse
Team 8
Jeroen van de Ven
Mat Buuron
Richard van der Looij
Monique da Laet
Valerie van den Hout
Suzanne Lock

3e klasse
Team 9
Astrid Looij
Martien van Leeuwen
Petra van Leeuwen
Patrick Verdult
Rick Delhez
Romini Sikkers

3e klasse 
Team 10
Monique de Leeuw
Rob Hüber
Wilfried Willemen
Els Willemen
Jack Schouteren
Aranka Staal

4e klasse
Team 11
Iris van der Looij
Elodie Boersma
Tom Gulden
Marieke van Broekhoven
Marco Fokke
Robbert van Broekhoven
Ronny van Werkhoven

5e klasse
Team 12
Fons Broekhoven
John Tjia
Corry Ipenburg
Piet Oerlemans
Lia Schouteren
Bas de Laet
Karin van Broekhoven
Reservespelers
Emilie Buuron 
Nico Miedema 
Marijke Moret

Jeugdteams

Mix <17
B1
Jeroen Looij
Luuk Jochems
Iris Karpenko
Madelon van Driel
Timo Kaatman
Brian Huismans

Mix <17
B2
Martijn van der Looij
Koen van der Looij
Lonneke Huijbregts
Julie Stobbink
Tim Schuurbiers
Bart van Orizande

Mix <13
D1
We zijn nog bezig met de
samenstelling van dit team;
dit wordt zo snel mogelijk
aangevuld!
 

Typefouten voorbehouden!