Winnaars
DM
1	
Damon de Boer
Ahmetcan Rizeli
2	
Patrick Kuhnen [1/2]
Thomas Ploegaert
3/4	
Senanur Ozdemir
Kardelen Rizeli
3/4	
Jaella Goosens
Chiara de Groot
GDJ
1	
Niek van der Sanden
Romini Sikkers
2	
Leroy Kuhnen
Indra van der Valk
3	
Jeroen van de Ven
Valerie van den Hout
GDM
1	
Ahmetcan Rizeli
Buse Ibis
2	
Damon de Boer
Kardelen Rizeli
3	
Emre Rizeli
Senanur Ozdemir
GDP
1	
Luuk Jochems [1/2]
Madelon van Driel
2	
Martijn van der Looij
Julie Stobbink
HEJ
1	
Jeroen van de Ven [2/3]
2	
Niek van der Sanden [1/3]
3	
Gijs Franken [3/3]
HEM
1	
Ahmetcan Rizeli
2	
Thomas Ploegaert
3	
Patrick Kuhnen
HEP
1	
Martijn van der Looij
2	
Koen van der Looij
3/4	
Jeroen Looij [2/2]
3/4	
Luuk Jochems [1/2]
HDJ
1	
Niek van der Sanden
Jeroen van de Ven
2	
Gijs Franken
Haike de Ron
3	
Rick Delhez
Bas de Laet
HDP
1	
Luuk Jochems
Jeroen Looij
2	
Koen van der Looij
Martijn van der Looij
3	
Tim Schuurbiers
Giovanny Wittebol
DEJ
1	
Romini Sikkers
2	
Elodie Boersma
3	
Iris van der Looij
DEM
1	
Kardelen Rizeli [2/3]
2	
Daisy Stolp [1/3]
3	
Hulya Rizeli [3/3]
DEP
1	
Madelon van Driel [1/2]
2	
Julie Stobbink
3/4	
Iris Karpenko [2/2]
3/4	
Lotte Huybregts
DDP
1	
Madelon van Driel
Iris Karpenko
2	
Lonneke Huijbregts
Julie Stobbink
3	
Veerle van Driel
Dagmar Jochems
HEA1
1	
Patrick Trompert
2	
Daniel Deenen
3	
Marcel Malee
HDA1
1	
Rick Geers
Anton Veraart
2	
Onno Quik
Arno van Rooijen
3	
Roel Janssen
Patrick Trompert
DEA1
1	
Mandy Ipenburg
2	
Carola van der Have
3	
Martine Buijk
DDA1
1	
Martine Buijk
Tak Chin Lam
2	
Carola van der Have
Mandy Ipenburg
3	
Inge Kunst
Margo de Moor
GDA1
1	
Arno van Rooijen
Tak Chin Lam
2	
Patrick Trompert
Mandy Ipenburg
3	
Onno Quik
Martine Buijk
HEA2
1	
Rowan Geers [1/2]
2	
Christ de Rooij
3/4	
Jeffry Schouteren [2/2]
3/4	
Patrick Looij
HDA2
1	
Daniel Deenen
Jeffry Schouteren
2	
Rowan Geers
Edwin Liefbroer
3	
Patrick Looij
Christ de Rooij
DEA2
1	
Inge Kunst
2	
Margo de Moor
3	
Denise van Eekeren
GDA2
1	
Daniel Deenen
Inge Kunst
2	
Jeffry Schouteren
Margo de Moor
3	
Christ de Rooij
Petra van Leeuwen
HEB
1	
Hans Looij [1/3]
2	
Jouri van der Sanden [2/3]
3	
Thomas Thijssen [3/3]
HDB
1	
Roland Kuhnen [2/2]
Nico Miedema
2	
Hans Looij [1/2]
Richard van der Looij
3/4	
Jouri van der Sanden
Thomas Thijssen
3/4	
Rob Huber
Jack Schouteren
DEB
1	
Joyce Belde [1/4]
2	
Kyra Liefbroer [2/4]
3/4	
Marjolein van Terheijden [4/4]
3/4	
Michelle Sikkers [3/4]
DDB
1	
Kyra Liefbroer [2/2]
Michelle Sikkers
2	
Monique de Leeuw
Astrid Looij
3/4	
Emilie Buuron [1/2]
Marjolein van Terheijden
3/4	
Britta van Marm
Wendy van Marm
GDB
1	
Edwin Liefbroer [1/4]
Kyra Liefbroer
2	
Roland Kuhnen [2/4]
Joyce Belde
3/4	
Peter Schreiber [4/4]
Emilie Buuron
3/4	
Richard van der Looij [3/4]
Monique de Laet
HEC
1	
Tim Talboom [2/2]
2	
Christ Smetsers [1/2]
HDC
1	
Pieter Janssen
Tim Talboom
2	
Fons Broekhoven
John Tjia
3	
Brent Gelauf
Glenn Vermeulen
DEC
1	
Marieke van Broekhoven
2	
Liesette Schuurbiers
3	
Corry Ipenburg
DDC
1	
Valerie van den Hout
Romini Sikkers
2	
Elodie Boersma
Indra van der Valk
3	
Karin van Broekhoven
Liesette Schuurbiers
GDC
1	
Fons Broekhoven
Marieke van Broekhoven
2	
Pieter Janssen
Liesette Schuurbiers
3	
Tim Talboom
Karin van Broekhoven